תיקון שקעים לרכב – הסוד השמור ביותר של Motortrades! הסרת שקעים ללא צבע או מילוי

הסרה ותיקון שקעים ללא צבע, המכונה בדרך כלל ‘PDR’, כבשה את תעשיית הרכב בסערה והפכה במהרה לשיטה המועדפת לתיקון תקלות בדלת, שקעים ונזקים בגוף.

הסרת שקעים ללא צבע (PDR) הוא תהליך ידידותי לסביבה של הסרת שקעים מכלי רכב ללא שיוף, מילוי או צביעה מחדש של הגימור המקורי של הרכב.

מאז המצאת עגלת הקניות ומקומות החניה הצרים, בעלי מכוניות מפלות חזרו למכוניותיהם בפחד, בתקווה לא למצוא דק או שקע טרי במכונית המושלמת הקודמת שלהם. בעבר האופציה היחידה הייתה נסיעה לפחחות לצורך הערכה לגבי מילוי השקע או הדינג וצביעה מחדש של חלק מהמכונית.

תיקון שקעים ללא צבע משתמש בכלים מיוחדים כדי להגיע לתוך לוחות הגוף ולעסות בעדינות את השקע עד שהוא ישר עם פני השטח ולא ניתן לזיהוי. זה יכול להיעשות בנוחות של הבית שלך או במקום העבודה שלך, כאשר רוב העבודות לוקח פחות משעה!

בשל האופי של הסרת שקעים ללא צבע עלות התיקונים גם זולה משמעותית מאשר פחחות רכב רגילות. עם חיסכון של עד 75%. ניתן להשיג זאת בקלות על ידי חברת תיקון דנט ללא שימוש בצבע, חומרי מילוי או כימיקלים. לאחר מכן, החיסכון מועבר ישירות ללקוח.

לסיכום, הסרת שקעים ללא צבע היא האופציה המיוחלת לחריצים ושקעים קלים כאשר חיסכון בזמן וכסף הוא החשוב ביותר. PDR הופך את כל התהליך של תיקון המכונית שלך לקל, מהיר, חסכוני וללא מתח!

Leave a Comment