תרופה טבעית נגד צלקות אקנה – עיסוי וחמאת קקאו לדהיית צלקות ופגמים

אם אתה רוצה תרופה טבעית נגד צלקות אקנה, אז חמאת קקאו היא אחת התרופות הטבעיות שיכולות לתת לך תוצאות. תן למאמר זה לספר לך את הדרכים הטובות ביותר להיפטר מצלקות וכתמים אקנה באמצעות עיסוי ורק את הכוח של מוצר העור הטבעי הזה.

חמאת קקאו אמיתית יכולה לגרום לפגמי האקנה והצלקות שלך להיעלם תוך זמן קצר. אתה רק צריך לעסות את פגמי העור שלך עם 100% חמאת קקאו לא מזויפת שש פעמים ביום ותראה שיפורים תוך מספר שבועות.

ב-100% חמאת קקאו לא מזויפת, אני לא מתכוון לסוג הקרם. סוג הקרם הוא כבר צורה מעופשת של החמאה והיא משתמשת בחומרים משמרים. אנחנו רוצים לקבל רק את חמאת הקקאו בצורתה הטבעית ביותר. למעשה, הצורה הבלתי מזויפת היא למעשה זולה מאוד.

אפשר לקנות חמאת קקאו במקל ואפשר פשוט למרוח אותה על הידיים כדי להמיס. לאחר מכן, לעסות את הצלקת כדי לאפשר ספיגה של החומרים המזינים. אתה צריך לעסות אותו היטב תוך מספר דקות כי זה מאוד חשוב. אתה גם צריך ליישם אותו שש פעמים ביום באופן עקבי במשך 2 עד 4 השבועות הבאים לפני שתראה את צלקות האקנה דוהות. זה יכול לעבוד גם עבור אלה עם סימני מתיחה.

כמובן, תרופה זו תדרוש מעט זמן כמו כל תרופה טבעית אחרת. אם אתה רוצה להסתיר את צלקות האקנה שלך לאירוע חשוב או כראיון עבודה, אתה יכול להשתמש באופן זמני בקונסילר כדי להסתיר את צלקות האקנה באופן זמני.

התרופה הטובה ביותר לצלקות אקנה היא למנוע אותה מלכתחילה. אתה יכול לנסות תרופות ביתיות כמו מיצי פפאיה ושמן עץ התה כדי לרפא את האקנה שלך ולמנוע פגמים וצלקות להופיע לאחר שהפצעון נעלם. אתה גם צריך להפחית את הלחץ ולשמור על היגיינה נאותה כדי למנוע התפרצויות אקנה.

Leave a Comment