תרופות ביתיות לצלוליט – הכנה לצלוליט H

תרופות הום צלוליט מתפרסמות באינטרנט במאות, ותאמינו לי שאני יודע את זה כי אני חושב שעם הזמן מצאתי וניסיתי את רובם. חלק מהדברים שניסיתי להשתמש בהם כדי להיפטר מצלוליט הם אך לא רק תערובת של שמן אתרי רוזמרין ושומר לשמן נשא, כמו שמן שקדים, אכילת דיאטות דלות שומן עתירות סיבים המכילות הרבה ירקות ירוקים ופירות טריים, מבטלים את צריכת האלכוהול, הקפה, הסודה והסיגריות שלי ומקלפים ומחדשים את העור שלי באופן טבעי סביב האזורים הבעייתיים שלי. ניסיתי לטחון פולי קפה ולערבב אותם עם קרם ידיים ולמרוח אותו על האזורים שהיו לי בעיות איתם. אפילו ניסיתי תכשיר צלוליט H כדי להיפטר מהקללה הזו שיש לנו כנשים.

אומרים כי חומץ תפוחים עוזר להילחם בבעיה זו וקל מאוד למצוא אותו בסופרמרקט המקומי שלך. ליישום דרך הפה, ערבבו 2 כפות חומץ תפוחים עם כוס מים של 8 אונקיות ושתו את התערובת פעם אחת בכל בוקר. ולמריחה מקומית, פשוט ערבבו 3 חלקים מהחומץ לחלק אחד של שמן עיסוי ושפשפו את התערובת על האזור הבעייתי פעמיים ביום. יש אנשים שטוענים שזה יעזור להפחית את מראה הצלוליט.

פעילות גופנית היא גם דרך נוספת שחלק מהנשים מנסות על מנת להפחית את הבעיה. מכיוון שזה נגרם על ידי עודף שומן, תרגילים כמו הליכה, ריצה, שחייה וכפיפות כפיים הן כל הדרכים שעשויות לעזור להפחית את המראה של העור הלא בריא הזה

תכשיר צלוליט H

כמה נשים גם אומרות שהן משתמשות בתכשיר H כדי להפחית את כמות הצלוליט המופיעה בחלקים שונים של גופן. עם זאת, היא חייבת להיות הגרסה הקנדית של הקרם ולא כל גרסה אחרת כי היא חייבת להיות במרכיב הספציפי שנקרא Biodyne. גיליתי שהכנה H אכן עוזרת לעור להיראות חלק ודוגמניות-על רבות ניסו למעשה את הטכניקה הזו כדי להדק את העור שלהן. הדבר העיקרי שעבורו זה משמש הוא להעלים כל סימן של נפיחות או שקיות מתחת או מסביב לעיניים. אך יש לזכור כי זהו מוצר שעוזר להסיר עודפי נוזלים ולא מצבורי שומן והוא אינו חודר דרך שכבות שומן שהן הגורם העיקרי להשפעה המכוערת על העור שלנו.

כפי שאמרתי קודם לכן ניסיתי באופן אישי כמעט כל אחת מהתרופות הביתיות לצלוליט שיכולתי למצוא והיו לי תוצאות מינימליות ביותר במקרה הטוב. אבל במקרה הייתי בבית המרקחת יום אחד והסתכלתי על קרם שאמור להעלים צלוליט, כשגברת עברה ואמרה שאני לא יכול שלא לשים לב על מה אתה מסתכל וניסיתי את זה בעצמי ולא ממליץ להשתמש בו כי זה בזבוז כסף.

לבשתי זוג מכנסיים קצרים ואני לא מה שהיית מכנה אדם ביישן כשאני רוצה תשובות, אז הרמתי את הרגל של המכנסיים הקצרים שלי כדי לחשוף את הצלוליט על הירך ואמרתי, אז איך אני אמור להיפטר של זה. היא גם לבשה מכנסיים קצרים וכשהיא משכה את הרגל עליהם היא אמרה, הירכיים שלי נראו בדיוק כמו שלך לפני 5 או 6 שבועות, אבל תראה אותן עכשיו. היה לה עור חלק ויפה למראה בריא, ולעולם לא תדעו שאי פעם היה לה צלוליט. אז כמובן שהייתי צריך לשאול אותה מה היא עשתה או נהגה להיפטר מזה. היא אמרה לי באדיבות בדיוק במה היא השתמשה וגם איפה אני יכול להשיג את זה.

בזמן כתיבת מאמר זה עברו 6 שבועות מאז שהתחלתי להשתמש בו והצלוליט שלי כמעט נעלם, למעשה אתה צריך להסתכל ממש קרוב כדי לראות בכלל. אני אפילו מגלה שעכשיו יש לי הרבה יותר ביטחון עצמי ובעצם נהנה ללבוש את הביקיני שלי שוב. קרם הפלא שהשתמשתי בו ואמליץ באופן אישי לכל אישה שרוצה להיפטר מאותו עור לא בריא על הישבן, הרגליים, הירכיים, הבטן והזרועות נקרא Cellulean. לא התמזל מזלי לקבל ניסיון חינם כשהתחלתי להשתמש בו, אבל עכשיו יש להם הצעת ניסיון חינם מובטחת.

Leave a Comment