10 הקרמים הממצקים הטובים ביותר בשנת 2023 לגוף מוצק

מסיבות כמו תזונה לא סדירה, שינה לא סדירה, חוסר פעילות גופנית וגיל, העור מאבד ממוצקותו ומתחיל לצנוח. המצב הזה, שהוא סיוט במיוחד עבור נשים, הופך לאחד הנושאים המדאיגים ביותר בחודשי הקיץ. בהתבסס על מצב זה, כללנו ברשימה שלנו את המוצרים הטובים ביותר שיעזרו לך לקבל חיטוב ולהחזיר את הגוף שלך לצורה הרצויה עד הקיץ.

סקרנו את הקרמים הממצקים הטובים ביותר שיעזרו לך להיראות תוסס, בריא יותר ובכושר.

המוצר, אשר יעיל מאוד בסילוק השומן המצטבר מתחת לגוף ויוצר שכבה, עובר דרך הנקבוביות מתחת לעור ומוציא את השומן על ידי הקפאתו תחילה ולאחר מכן פירוקו לחתיכות. נראה שהמוצר, שבשימוש קבוע מפחית ומותח אזורים שומניים, הצליח להפוך למושיע לנשים.

👤 ירדתי 6 ק”ג בחודש אחד, למרות שלא השתמשתי בו באופן קבוע. אבל אל תמרחי אותו בלי כפפות. לא יכולתי להרגיש את היד שלי כל היום. האפקט אינו פוחת מיד. G*** B***

👤 הוא משתמש בזה כבר שבוע וזה שורף כמו לעזאזל בזמן פעילות גופנית, אבל כנראה שאין לזה השפעה צריבה באזורים מסוימים, במיוחד על השרירים. השתמשתי בו בצידי החגורה, התחלתי לראות את ההשפעה ואני מאמין שזה יהיה אפילו יותר יעיל בטווח הארוך. F** G**

בעוד שהקרם נותן אפקט קריר ביישום הראשון, הוא נותן אפקט חם כשהעור סופג אותו. מוצר זה עובד טוב מאוד כאשר הוא נתמך על ידי ספורט, עוזר לגוף להיראות חיטוב ומתאים, וגורם לו להיראות חלק וזוהר יותר עם תכונות הלחות שלו.

👤 זה לא מוצר שנשרף יתר על המידה. אני משתמש בו עם עיסוי לאחר המקלחת. כן, זה מועיל בשימוש קבוע. רחוב**

👤 מוצר מעולה, הראשון נגמר, אני מתחיל את השני. C*** T**

הקרם, שפותח לחמישה אזורים: בטן, מותניים, ירכיים, ידיים וברכיים, נותן תוצאות יעילות מאוד גם בעיסוי רק בלחיצה בתנועות ידיים. המוצר, המועדף על ידי נשים שאין להן זמן להתחזק בספורט, מבטיח הידוק מוצלח מאוד באזור המיושם בשימוש קבוע.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 200 מ”ל
השפעה על העור ממצק, מעניק לחות

הערות משתמשים

👤 זה מייפה את העור, זה נכון, הריח והעקביות שלו מאוד נעימים. F*** א***

👤 אני אוהב להשתמש בו. הגוף שלי הפך להיות כמו שרציתי שהוא יהיה. P*** Y***

4. THE BODY SHOP Spa Of The World קפה אתיופי

אמנים חולשות
רֵיחַ
נספג בקלות

הקרם הנספג בקלות מקדם את זרימת הדם בגוף מכיוון שהוא מכיל תמציות קפה ירוק. בצורה זו היא משפיעה על חיזוק הגוף. המוצר הזה, שזכה לדירוג מלא מהמשתמשים, מרתק גם בריחו.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 350 מ”ל
השפעה על העור הִתקַשׁוּת

הערות משתמשים

👤 יש לו ריח ומרקם נעימים, זה מוצר שאני לא יכולה לוותר עליו. אני יכול לומר שבשימוש קבוע קיבלתי תשובה לגבי הידוק. מרחתי אותו עם כפפת עיסוי כדור, זה לוקח זמן. הקליטה טובה מאוד. הריח שלו גם נמשך… A*** E***

👤 אני אוהב להשתמש בגרסה הזו והיא מעניקה לחות היטב, קניתי קופסה נוספת. אני** ד**

5. Nuxe Body Melting Forming קרם גוף מיצוק

אמנים חולשות
להיות אנטי אייג’ינג
מכיל ויטמין E

קרם גוף Nuxe ממלא תפקיד חשוב בחיזוק הגוף על ידי חידוש מבנה העור. מוצר המסייע לעור להיראות חי וחי יותר על ידי הצערתו, מאט את הזדקנות העור ושומר עליו מוצק וצעיר בזכות הנוסחה המיוחדת שלו. זה גם מעניק לחות לעור תוך מילוי ויטמין E.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 200 מ”ל
השפעה על העור ממצק, אנטי אייג’ינג

הערות משתמשים

👤 מוצר שאני מאוד אוהבת להשתמש בו, התוצאות נראות לעין בשימוש קבוע. זה גם מריח מאוד נחמד. ה*** א***

👤 הריח והתחושה שהוא נותן ממש נחמדים, הבעיה היחידה היא שזה קצת יקר, אבל לצערנו מוצרים הם תמיד כאלה עכשיו. E**** T****

6. ג’ל אדום סינוזיס

אמנים חולשות
שיכוך כאבים האפקט המרגיע אינו נמשך זמן רב

לאחרונה, המותג הפופולרי Sinoz עם המוצר שלו, המכיל תמצית של עלי גפן וערמונים, נותן אפקט תרמי לגוף ומקל על אזורים כואבים. בנוסף, הוא מסייע בהמסת שומן ומיצוק הגוף על ידי הגברת זרימת הדם בגוף. בנוסף, הוא מונע היווצרות צלוליט, שכן הוא מחזק את הגוף.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 200 מ”ל
השפעה על העור הרפיה, איחוד

הערות משתמשים

👤 כבר סיימנו אחד ומשתמשים בו לכל המשפחה. זה באמת מוצר מדהים והגודל שלו טוב מאוד. זה מחזיק מעמד בנוחות 3-4 חודשים אפילו בשימוש יומיומי. ק”ג***

👤 מעולם לא ראיתי קרם כל כך טוב נגד כאבים. G** Ş**

7. Nivea Q10 Firming Body Milk

אמנים חולשות
רֵיחַ מכיל אלכוהול ובושם
מכיל Q10

כאשר חומר הקו-אנזים המופיע באופן טבעי בגוף פוחת עם הזמן, הגוף מתחיל להימתח. זה יכול לגרום לנפילה. המוצר של Nivea מכיל Q10, המגביר את הקו-אנזים בעור, וגורם לו להיראות צעיר ומוצק יותר. חלב עוזר לעור להתחדש ובכך עוזר לך לקבל מראה משיי.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 400 מ”ל
השפעה על העור הִתקַשׁוּת

הערות משתמשים

👤 אני משתמש בו כשבועיים, העור שלי התהדק מעט והתהדק, אני ממליצה עליו. יש הבדל ניכר על הירכיים הפנימיות, החזה, הזרועות והסנטר בהשוואה ליום הראשון שבו השתמשתי בו. Özge E**

👤 זה מריח מאוד נחמד ומתהדק בצורה ניכרת. ללכת**

8. קרם עיסוי ערמונים סוסים Hunca Bioten

אמנים חולשות
מכיל 25 תמציות צמחים רֵיחַ
שיכוך כאבים ואנטי צלוליט

ערמון סוס, אחד ממוצרי הנס, הופך את הקרם הזה לגיבור על. המוצר, שפועל במהירות על אזורים כואבים בגוף, מקל ביעילות רבה על כאבים, עוזר גם לחיזוק הגוף. בנוסף, נגיד כי קרם העיסוי הזה מוצלח מאוד גם בפתרון בעיות עם צלוליט ודליות.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 500 מ”ל
השפעה על העור שיכוך כאבים, אנטי צלוליט, מיצוק

הערות משתמשים

👤 מוצר שאף פעם לא מתגעגע אליו בבית, אנחנו משתמשים בו לכל מיני כאבים במותניים, בצוואר ובראש, ומשתמשים בו גם בתור ערפל נגד שפעת. F*** R***

👤 המוצר שאני ממשיכה לקנות לסבתא שלי מושלם לכאבי רגליים ודליות. Z** Y**

9. ג’ל מיצוק קוסמטיקה מעוטר

אמנים חולשות
מכיל קולגן וקו-אנזים Q10
הסרת צלוליט וסימני מתיחה

המוצר, שזכה לדירוג מלא מהמשתמשים, ממש עוזר לבנות מחדש את העור. המוצר, המכיל ל-קרניטין, שמן נבט חיטה, קו-אנזים Q10, קולגן, שמן סנט ג’ון ופלפל אדום, יעיל מאוד בהעלמת צלוליט וסימני מתיחה. כמו כן יש להדגיש כי ג’ל זה מספק הידוק על ידי תמיכה בשריפת שומן באזור בו אנו משתמשים.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 200 מ”ל
השפעה על העור אנטי צלוליט, מיצוק

הערות משתמשים

👤 זה קצת שורף. זה גם סימן שיש לזה השפעה. אני בקופסה הראשונה. עם ספורט, תראה את היתרונות שלו. אני מציע. D** K**

👤 קניתי אותו לירידה במשקל ולמיצוק, הוא גם הפחית צלוליט וסימני מתיחה ומספק אפקט הרזיה גלוי. הייתי מאוד מרוצה ואזמין מוצר אחר כשהוא יסתיים. P*** א***

10. קרם מיצוק ISANA לסימני מתיחה נגד צלוליט

אמנים חולשות
הפחתת מראה עור כתום
להיות אנטי צלוליט

המוצר, המסייע בהפחתת מראה קליפת התפוז על העור, פועל גם נגד היווצרות צלוליט. עם הקפאין שהוא מכיל, העור נראה מוצק וחלק יותר. זה ישאיר אותך עם עור חלק יותר, תוסס ומתוח יותר ממה שהיה לך אי פעם.

נכסים
קוֹלָנִיוּת 200 מ”ל
השפעה על העור התחדשות, אנטי צלוליט, מיצוק

הערות משתמשים

👤 אני משתמש בו באופן קבוע. זה עובד. F*** T***

👤 למרות שאני משתמש בו כבר שבוע, אני חושב שזה עובד. אני מאמין שזה באמת יעבוד בטווח הארוך. Z** Ö**מה עושה קרם מיצוק גוף?

מתיחת הגוף, שנשים באופן כללי רוצות, מושכת יותר תשומת לב, במיוחד כשחודשי הקיץ מתקרבים. הקרמים הללו, המשמשים את מי שאין להם זמן לעשות ספורט, אבל רוצים להשיג את הגזרה הרצויה או רוצים ליצור אפקט נוסף בנוסף לספורט, הפכו לאחרונה מאוד פופולריים ומפתיעים בהשפעותיהם. מכיוון שהקרמים הללו פועלים מתחת לעור ומסייעים בשריפת שומן, הם מספקים מוצקות העור מבלי לצנוח. קרמים, שבדרך כלל מכילים קולגן ו-Q10 במרכיביהם, משקמים את מבנה העור והופכים אותו ליפה יותר.

מתי להשתמש בקרם מיצוק?

קרמים, התלויים לחלוטין בהעדפת האדם המשתמש בהם, מורחים בדרך כלל לפני פעילות גופנית ולאחר מכן מורחים על הגוף. בדרך זו, הוא מאיץ את שריפת השומנים ביעילות רבה.

מה צריך לעשות כדי לחזק את הגוף?

כמו בכל דבר, תזונה בריאה חיונית לגזרה בעלת גוון. מזון מוכן כבר הופך לשכבות שומניות מתחת לעור ופוגע במבנה העור. זה מביא למראה גמיש ונפול. לכן, ראשית עלינו לתרום לגופנו באמצעות תזונה בריאה. אז ספורט, שעוזר לגוף לשמור על כושר, שימושי ביותר ברגע זה. גם אם תאכלו תזונה בריאה, העור שלכם יתחיל לצנוח באופן טבעי לאחר גיל מסוים, ותוכלו למנוע זאת על ידי פעילות גופנית סדירה. בנוסף לכל זה, אל תשכחו לשתות מים. מים, שעוזרים לגוף שלך להיראות לחות ותוסס, יעילים גם בהפיכתך לאנרגטי יותר.

אילו תנועות מחזקות את הגוף?

עם כמה תרגילים שתוכלו לעשות בבית, תוכלו בקלות לחזק את הגוף ולהרגיש טוב בו זמנית. הנה התנועות האלה;

גלשן: תנועה זו, המזכירה שכיבות סמיכה, שימושית מאוד לחיזוק הגוף. לאחר שכיבה על הרצפה בתנוחת סמיכה, הנח את המרפקים והאמות על הרצפה בתשעים מעלות. המתן על ידי לחיצת גופך כך שגופך יהיה בקו ישר עם קצות האצבעות על הרצפה. אתה יכול לעשות 5 סטים של 20 שניות.

סקוואט אוויר: תנועה זו, שיעילה מאוד במיוחד לירכיים, היא אחד מהתרגילים הבסיסיים בספורט. ראשית, פרש את הרגליים בגובה הכתפיים והפנה את אצבעות הרגליים קדימה. לאחר מכן, הושיטו את זרועותיכם ישר החוצה לפניכם וסקוואט במצב זקוף כשהירכיים בולטות החוצה.

שכיבות שמיכה: שכיבות סמיכה, אחד מתרגילי החימום, מספקות מוצקות טובה כשהן מפעילות את כל השרירים בגוף. תנועה זו מזכירה תנוחת שכיבות סמיכה, ממש כמו קרש. הידיים מונחות אנכית על הרצפה ואצבעות הרגליים על הרצפה. הגוף נשאר מתוח וישר ונע למעלה ולמטה כאילו עושה שכיבות סמיכה.

Leave a Comment