3 תרופות ביתיות לכאבי עצב סיאטיים!

תחושת הכאב המשתק ברגל באמת יכולה לגרום לך לסבול וזו כנראה הסיבה שאתה מחפש תרופות לכאבים בעצב הסיאטי. ובכן, כדי להקל על הכאב אתה צריך לטפל בדלקת סביב העצב הסיאטי הצבוט שגורם לו ויש כמה תרופות ביתיות נהדרות שיכולות לעזור לך. אני רוצה לשתף אתכם בכמה מהם…

מריחת שמן זית על האזור הפגוע של הרגל או הישבן יכולה להשפיע מאוד על הטיפול בדלקת והקלה על הכאב, קח עשר טיפות שמן זית ועסה את האזור איתו במשך 5 – 10 דקות. לעשות זאת על בסיס יומי 2 – 3 פעמים ביום יעזור לך להרגיש טוב יותר תוך ימים!

אשלגן הוא אנזים המווסת את התכווצויות השרירים ומסייע בהקלה על עוויתות. Sciatica זה מצב שבו שריר ה-piriformis, שנמצא בסמוך לעצב הסיאטי בישבן, נצבט וצריך לשחרר אותו. על ידי אכילת מזונות המכילים הרבה אשלגן כמו בננות ותפוזים, תעזור לגוף שלך לחיות מחדש את העווית בשריר הפירפורמיס באופן טבעי וגם מהיר!

מחממים את האזור – החום עוזר לגוף להילחם בדלקת ומרגיע את האזור הפגוע. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך הנפוצה שבהן היא לשים שם קומפרס חם לפני שאתה הולך לישון. אתה יכול גם להשתמש בתחליב Radian B שעובד מצוין לשרירים צבועים או כרית חימום אינפרא אדום שתעלה לך בסביבות 150 דולר אבל זה ממש מעולה לכאבי גב וסיאטיקה!

Leave a Comment