4 דרכים כיצד ליישם טיפול שיער באמצעות שמן פולי קפה כדי לתמוך בצמיחת שיער

כיום שמן פולי קפה הוא אחד מהשמנים המבוקשים ביותר עבור מוצרי קוסמטיקה אנטי אייג’ינג שונים שכן הוא מכיל אנזימים, ויטמינים וריכוז גבוה מאוד של קפאין. יתר על כן, לשמן פולי קפה ניחוח נעים מאוד הממלא את דעתך ברגשות מרגיעים. מלבד ארומה ממריצה, יש לו גם מספר יתרונות בריאותיים.

בין השאר, זה עוזר להגביר את זרימת הדם. מכאן שהוא מגרה את זקיקי השיער כדי להאיץ את צמיחת השיער. שמן פולי קפה יכול להיות מיושם בדרכים רבות ושונות, כגון מריחה ישירה על הקרקפת, טיפול טרום שמפו, מריחה של שמפו ומרכך לשטיפה או השארה. קפה מכיל הרבה יותר קפאין מאשר תה מכיל. אז אם יש לך בעיה עם הרבה נשירה אז שמן קפה צריך להיות הבחירה הראשונה שלך כדי לעצור אותו.

1. טיפול טרום שמפו

מרחו את השמן על שיערכם ועסו לתוך הקרקפת למשך כ-10-20 דקות לפני שאתם חופפים את השיער.

2. מסכת שיער ללילה

עסו את השמן לתוך הקרקפת בעזרת קצות האצבעות והשאירו אותו למשך הלילה לשיער חזק יותר.

3. שמפו קפה

פשוט הוסף כמה טיפות מהשמן לשמפו בזמן שאתה שוטף את השיער שלך.

4. סרום לשיער

מרחו כמות קטנה משמן הקפה על שיער שטוף טרי ועצבו כרגיל.

אם יש לך עור שמאדים בקלות ייתכן שיש לך עור רגיש. לפני שאתה משתמש בכל מוצר קוסמטי חדש, אתה תמיד צריך לעשות תחילה בדיקת תיקון עור. בדיקת כתמי עור קלה לביצוע בבית.

אתה יכול לבצע את הבדיקה בארבעה שלבים פשוטים:

1. מרחו כמות קטנה של מוצר טיפוח העור על פרק כף היד הפנימי או על המרפק הפנימי. לשפשף אותו לתוך העור ביסודיות. שמור על אזור הבדיקה קטן, למקרה שתהיה תגובה שלילית למוצר.

2. אפשר למוצר לשבת על העור לפחות 24 שעות. מומלץ לבצע את בדיקת העור לאחר המקלחת, מכיוון שלא רוצים לשטוף את המוצר.

3. במשך 24 השעות בדוק את אזור מדבקת העור עבור אדמומיות, צריבה, נפיחות או כל כאב באזור מדבקת העור. אם יש לך תסמינים אלה, שפשפי בזהירות את מוצר טיפוח העור באמצעות מים קרירים בלבד. יבש אותו בעדינות עם מגבת.

4. לאחר 24 השעות, הסתכל על אזור תיקון הבדיקה. אם לא הייתה תגובה בעור, המוצר בטוח לשימוש על הגוף או הפנים.

Leave a Comment