4 השלבים הראשונים לקבלת עיסוי לאחר תאונת דרכים

כשנפגעתי מנהג שיכור, הדבר האחרון שרציתי היה להתעסק עם הביטוח. חברת הביטוח של הבחור השני הייתה מוכנה לשלם עבור טיפול בעיסוי. אבל לא היה לי זמן. וכתוצאה מכך, לא הייתי מוגן לחלוטין.

עיסוי הוא אחד מכלי הריפוי היעילים ביותר שיש. זה מרגיע את השרירים והנפש לאחר אירוע טראומטי. זה מגביר את זרימת הדם לשרירים, מה שמגביר את הריפוי. מטפל בעיסוי גדול ישאל על התאונה, וילמד אילו שרירים התהדקו ונפגעו במהלך התאונה. כתוצאה מכך, הגוף שלך ירפא. עיסוי הוא מדע ריפוי השרירים. זוהי התעשייה היחידה המתמקדת אך ורק בריפוי מתיחות וכאבי שרירים. חפש מיד מטפל בעיסוי אם אתה בתאונת דרכים כדי למנוע מהשרירים האלה להישאר מתוחים בגלל צליפת שוט או פציעה.

פירטתי את השלבים המתארים כיצד ניתן לקבל טיפול בעיסוי עבור תאונת דרכים (או כל תאונה) כאשר חברת הביטוח של האדם האחר משלמת עבורה. הצעדים הללו הם 4 הצעדים הראשונים שעליך לנקוט מיד. תוך 24 שעות מהתאונה, בצע את הצעדים האלה כדי להגן על עצמך. עליך לפעול במהירות, אחרת אתה עלול להפסיד את הטיפול שלך לפוליסות של חברת הביטוח. כדי לוודא שאתה בסדר, בצע את 4 השלבים הבאים.

1. בקר אצל רופא או כירופרקט לקבלת הערת רופא

צריך המלצת רופא לעיסוי. זוהי המלצה רפואית, כמו כל פעילות או מרשם אחר. קבע ביקור רופא בודד ובקש מהרופא שלך להמליץ ​​על טיפול עיסוי כטיפול. אם אתה נפצע בסוף השבוע, בקר במרפאה 24 שעות ביממה. כל רופא יכול לרשום טיפול עיסוי אם אתה מבקש זאת. אבל אתה חייב לבקש את זה.

2. פנקו את עצמכם באופן מיידי

לחברות הביטוח יש פוליסה שנקראת “פער בטיפול”. זה אומר שאם אתה לא מקבל את הטיפולים שלך באופן עקבי ומיד לאחר התאונה, אז אתה לא ממש נפגע. אם אתה הולך לקבל טיפול עיסוי כדי לרפא כאבי תאונות, אז התחל מיד. ואל תפסיק לקבל טיפולים קבועים עד שתשתפר. שינויים בתוכנית הטיפול או בספקים שלך זה בסדר, אבל אל תפסיק לקבל סוג של טיפול, אחרת חברות הביטוח יטענו שיש לך “פער בטיפול”. והם לא יקבלו את תביעתך.

3. היזהר מכאב מושהה

צליפת שוט יכולה להופיע מספר שבועות לאחר התאונה. מה שקורה הוא שהגוף נכנס למצב הגנה יתר, כאמצעי בטיחות. זה שופך אדרנלין וכימיקלים אחרים לתוך הגוף שלך במשך כמה שבועות כדי להגן עליך מפני פגיעה (כדי שתוכל לברוח מהארץ המסוכנת של אנשי מערות אחרים, אתה יודע, עם אריות הרים קטלניים ויצורים אחרים). ואז הגוף שלך מתחיל להשתקם שבועות לאחר מכן. תקופת התיקון היא כאשר הכאב מתחיל באמת.

לעתים קרובות, אתה לא תפנה לטיפול מיידי כי אתה מרגיש בסדר, ואז אתה מתחיל להרגיש ממש רע שבועות לאחר מכן. המשך בטיפולי העיסוי שלך למשך חודש לפחות כדי לוודא שאתה מונע מצליפת שוט רצינית להשפיע על הפרודוקטיביות שלך. גם חברות הביטוח מבינות את זה. אז המשך טיפול לפחות חודש. ועוד יותר אם אתה באמת סובל מכאבים.

4. שאלו שאלות של חברת הביטוח

חלק מחברות הביטוח משלמות תוך כדי. חברות ביטוח אחרות רוצות לשלם את התביעה בתום הטיפול. שאל אותם הרבה שאלות על התהליך שלהם. המכוון פשוט עוקב אחר מערכת כללים. אם אתה יכול ללמוד את הכללים, אתה יכול להפיק את המרב מהטענה (ולחסוך לעצמך הרבה כאבי ראש). עבודה בתוך המערכת, לא נגדה. כמה שאלות נהדרות כוללות, “כיצד עובד תהליך התביעה?” “האם אני יכול לקבל צ’קים בזמן שאני שולח קבלות, או שאתה משלם בבת אחת לקראת הסוף.”

לא משנה מה קרה, כל המעורבים רוצים לראות אותך משתפר מהר. אז פעל מהר. ותתחילי בטיפול עקבי, ותמשיכי איתו, עד שתשתפר. בהצלחה ותרגישי טוב יותר!

אם אתה מכיר חבר שמעוניין במאמר זה, אנא העבר אותו, או שלח אותו בפייסבוק, טוויטר או Digg. אם יש לך חברים בדאלאס / Ft Worth, טקסס, העבר את האתר שלנו אליהם עוד היום. נשמח לפגוש אותך ואת חבריך בקרוב.

Leave a Comment