5 טיפים לקבלת עיסוי גוף מלא מושלם

אם אתה סובל כל הזמן מכאבי שרירים בצוואר, בכתף ​​או בזרוע, חשוב לקבל שכן זה יעזור להקל על הכאב ולתפעל רקמות רכות. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם ליהנות מעיסוי גוף מלא מושלם. המשך לקרוא כדי לדעת יותר!

1. המלצה אישית

כדי למצוא את מכון העיסוי המתאים, חשוב לבקש מאנשים המלצות אישיות. שאל את חברך, עמיתיך או בני משפחה לגבי כל מכון עיסוי טוב במקום או בסביבתו ובחר את המתאים ביותר עבורך.

2. ביגוד

כשאתה הולך לעיסוי גוף מלא במיססוגה, יש סיכוי גבוה שהמטפל שלך ירצה שתסיר את הבגדים שלך. עם זאת, אל תדאג מכיוון שהם יתנו לך זוג בגדים ללבוש או אם לא נוח לך להסיר את הבגדים, הם עלולים לעסות אותך דרך הבדים.

3. באיזו דרך כדאי לשכב?

אם אינך בטוח לגבי התנוחה שאתה צריך לשכב, שאל את המטפל שלך. בדרך כלל המטפל יבקש ממך לשכב עם הפנים כלפי מטה עם הכרית מתחת לחזה. זה יקל עליך לנשום. אתה יכול אפילו לבחור לסובב את הראש הצידה אם אתה מרגיש לא בנוח.

4. כמות הלחץ בשימוש

יש אנשים שמאמינים שאם העיסוי לא באמת מספיק קשה, זה לא עושה לך טוב. עם זאת, זה לא נכון שכן לכל אדם יש סף כאב. אם זה כואב לך, הקפד ליידע את המטפל שלך כדי שיוכל להתאים את הלחץ בהתאם לרמת הנוחות שלך.

5. באיזה שמן ישמשו?

מיטב מרכזי העיסוי נותנים ללקוחותיהם אפשרות לבחור עם איזה שמן הם רוצים שהמעסה יעבוד. בעוד שמרכזי עיסוי מסוימים יכולים להשתמש בשפע של שמנים, אחרים בוחרים לעבוד עם שמן בודד. למשל בעיסוי ראש, שמן נשפך על הראש שלך. אז כאן תוכלו לשאול איזה שמן נתבע ומה הכמות שתשמש.

אלו היו כמה מהטיפים כדי ליהנות מעיסוי הגוף המלא הטוב ביותר במיססוגה. הקפד ליידע את המעסה שלך על העדפותיך כדי שיוכל לעבוד בהתאם כדי לתת לך את התוצאות הטובות ביותר.

עליך תמיד לעקוב אחר הוראות המטפלים שלך כדי לנצל את העיסוי במלואו כי רק הוא יוכל להדריך אותך בצורה נכונה.

Leave a Comment