6 דרכים למחוק בהדרגה את רגלי העורב

האם אתה מגרד להיפטר מרגלי עורב מכוערים? אני שומע אותך. סימנים אלה של הזדקנות העור יכולים לגרום לעיניים שלך להיראות מכוערות וזקנים. אפילו קונסילרים ומוצרי קוסמטיקה אחרים אינם יכולים להסתיר ביעילות את הקמטים הללו. אפילו צעירים יחסית יכולים לחוות קמטים בעיניים.

אל תתייאשו כי יש הרבה דרכים להפחית את רגלי העורב. הנה כמה עצות אנטי אייג’ינג שהיית רוצה לנסות:

1. למחוק קמטים בעזרת ג’לי מלכות.

ניתן לקנות ג’לי מלכות בצורת קפסולה. ישנם גם כמה טיפולי טיפוח המכילים מרכיב זה. זה נלקח מתוצרת דבורים. לדברי מומחים, הוא מכיל ויטמינים ומינרלים שיכולים להצעיר את הדרמיס. ג’לי מלכות הוא צורה טבעית של ג’לטין. ג’לטין הוא קודמו של הקרטין ולכן הוא יפעל בהגברת ייצור הקולגן.

2. נסו להשתמש בשמן שקדים או בשמן אגוזים.

שימוש בשמנים של אגוזים יכול לעזור באספקת נחושת. נחושת מגבירה את ייצור הפפטידים. פפטידים נחוצים כדי להגביר את ייצור הקולגן. פשוט מרחי את השמן על העור שלך. עסו אותו בעדינות בעזרת האצבעות הקלות ביותר שלכם.

3. פפאיה פועלת גם במחיקת קמטים.

הוא מכיל בטא קרוטן שיכול לרפא תאי עור פגומים. בטא קרוטן גם מזרז את תהליך הריפוי של רקמות עור פגועות.

4. נסו להשתמש בשמן קוקוס.

הוא מכיל חומצה לינולאית וויטמין E. חומצה לינולאית מסייעת בחיבור מחדש של רקמות עור שבורות. ויטמין E משמן ומזין תאים ורקמות. אלה הם חומרים מזינים אנטי אייג’ינג שיכולים להדוף קמטים וקמטוטים.

5. חפשי קרם עיניים עם Eyeliss, CynergyTK ו-Phytessence Wakame.

Eyelis מכיל פפטידים טבעיים. הם עוזרים למלא תאי עור חלשים. הם גם עוזרים לעבות את שכבות הדרמיס. CynergyTK הוא מרכיב שהופק מצמר כבשים. זהו מקור טוב לקראטין. קראטין יכול להאיץ את ייצור הקולגן ויכול להחזיר את המבנה המוצק של העור. Phytessence Wakame הוא סוג של אצות ים שיכול לעזור למנוע אובדן פתאומי של חומצה היאלורונית. חומצה זו חיונית לשימון קולגן.

6. למרוח חלבון ביצה.

חלבון ביצה ממצק את העור באופן טבעי. הוא מכיל גם חומצות אמינו. חומצות אמינו הן אבני הבניין של חלבונים פונקציונליים. כדי להפוך את הטיפול הזה לחזק יותר, נסה לערבב קורט אבקת פנינים. ניתן לרכוש אבקת פנינים מחנות בריאות ואיכות חיים. אבקת פנינים היא מקור טוב לקראטין.

Leave a Comment