6 יתרונות של עיסוי ארוטי לאוהבים

עיסוי ארוטי הוא דרך נפלאה להירגע, להתחבר ולחקור הנאה עם מאהב או חבר אינטימי. בנתיב הטנטרה, אנו נהנים להתכנס כדי לכבד ולחגוג את הגוף כמקדש של עונג. חוויה זו תאפשר לכם לחקור אנרגיה אירוטית בדרכים חדשות ומהווה גם הקדמה נפלאה להתעלסות. למד שישה יתרונות של עיסוי ארוטי.

הכנה

הכינו מקום חם, שקט ונוח שבו לא יפריעו לכם במשך השעתיים הקרובות. ודא שכל הטלפונים כבויים. הדליקו כמה נרות ושימו מוזיקה מרגיעה ורומנטית.

ברכת הלב

התחל עם ברכת הלב. זהו תרגול טנטרי עתיק להכרה בשכינה זה בזה כאשר אתם נכנסים לזמן הקדוש. שב מול בן הזוג והסתכל בעיניו. שמרו על קשר עין לאורך שאר התהליך. הושיטו את הידיים לכיוון האדמה, כפות הידיים זו לזו. שאפו, ושמרו עליהם יחד, הביאו את ידיכם אל הלב. נשפו, בעודכם משתחווים קדימה ומכירים באלוהי זה בזה. שאפו, בזמן שאתם מתיישרים בחזרה. לבסוף, נשפו בזמן שאתם מאפשרים לידיים שלכם לחזור לעמדת ההתחלה, כשהם מצביעים לכיוון כדור הארץ.

הבועה

הבועה קוראת לך למודעות לרגע ההווה ויוצרת מרחב בטוח להציע בו עיסוי ארוטי. צור בועה סביבך ואת בן הזוג שלך בזרועותיך כך שהיא תקיף את שניכם. הסר מהבועה דברים שלא ישרתו את התהליך הזה (העבר, הסחות דעת, כעס, דאגה וכו’) עשה זאת במחווה, כאילו מסירים אובייקט פיזית, תוך ציון בקול רם מה אתה מסיר. לאחר מכן, הבא דברים לתוך הבועה שלך שישפרו את הקשר שלך (אהבה, נכונות, נוכחות, אמון וכו’) שוב, השתמש במחוות ובמילים מדוברות. הנה שתי דוגמאות:

“אני משחרר את העבר.”

“אני קורא בתשוקה.”

שתף את הרצונות, הפחדים והגבולות שלך

לאחר יצירת הבועה, שתפו ברצונות, בפחדים ובגבולות שלכם הקשורים במתן ו/או קבלת עיסוי ארוטי. אדם אחד מדבר בעוד האדם השני מקשיב, ללא שיפוט או פרשנות. לאחר מכן, החלף תפקידים. הנה דוגמא:

“הרצון שלי הוא להישאר מחובר לאנרגיה אירוטית.”

“הפחד שלי הוא שאני עלול להירדם ואתה עלול להרגיש פגוע או מאוכזב”.

“הגבול שלי הוא לסיים את האימון הזה בשעה 23:00.”

גבולות בריאים

לעתים קרובות אנשים חושבים על גבולות כעל חומות. גבולות בריאים הם למעשה גשרים שמקרבים בין אנשים. אינטימיות מתעוררת כאשר מכבדים גבולות בריאים. אתה מרגיש בטוח, פתוח ונוכח. גבולות יכולים להשתנות, אז בצע צ’ק-אין מעת לעת כדי לראות איך אתה מרגיש. אם הגבול שלך השתנה, ספר לשותף שלך. בבקשה, אל תצפה שהם יקראו את מחשבותיך.

מתן עיסוי ארוטי

להחליט מי ייתן ומי יקבל. הזמן את השפופרת לשכב עם הפנים כלפי מטה על שולחן עיסוי, מיטה או שמיכה על הרצפה. ודא שהם חמים ונוחים. לאחר מכן, הנותן מבסס את עצמו ומניח בעדינות את ידיו על המקבל. שים לב שזו הזדמנות ייחודית לכבד ולשרת את אהובך. התאם את עצמך למקלט. אחת הדרכים להתכוונן היא לנשום איתם במשך כמה דקות.

התחילו להעיר את עורם על ידי ליטוף קל בנוצות, בפרווה או בקצות האצבעות. כשאתם מוכנים, כסו את גופם בשמן חם. השתמש בתנועות עיסוי ארוכות ואיטיות. אתה מעסה יותר מאשר פני השטח של הגוף שלהם. אתה מתחבר אליהם במספר רמות. עודדו אותם לנשום עמוק, להשמיע קולות ולהניע את גופם. זה מאפשר לאנרגיה בגוף להתעורר, לנוע ולשחרר. השתמש בחלקים שונים של הגוף שלך – השיער, הזרועות והחזה שלך, כדי לעסות את בן / בת הזוג. היו שובבים, סקרנים ויצירתיים.

בערך במחצית הזמן המוקצב, הזמינו את השפופרת להתהפך. עסו את החלק הקדמי של גופם בשמן חם, שוב בעזרת משיכות ארוכות. הציגו סאונד בצורה חדשה על ידי חיטוב על הגוף שלהם, תוך שימוש בצלילים כמו, אהה, יאם או אומם. זה יכול להיות כלי רב עוצמה להפעלת גוף האנרגיה של השותפים שלך.

כשהם מרגישים מוכנים, הציעו לחקור את איברי המין שלהם. ב-SkyDancing Tantra אנו קוראים לנרתיק “יוני”, שפירושו “מטריקס קוסמי” ולפין, “וג’רה”, שפירושו “ברעם”. מתחילים בצד החיצוני של איברי המין בשמן. בהתחלה, היה עדין וללכת לאט. תנו להם זמן לשחרר כל מתח באזור. הקשיבו לגוף שלהם. צפו בהם מגיבים ומתגרים. התמקדו במה שנותן להם הנאה. נסה משיכות שונות. שוב, תהיה יצירתי. אם אתה הולך לעשות עיסוי פנימי, השתמש בחומר סיכה על בסיס מים. כמה הנאה הם יכולים לאפשר? האם הם פתוחים לבחון את האפשרות של אורגזמות מרובות?

סגור על ידי כפית יחד וחיבור מרכזי הלב שלך עם אהבה, חמלה והכרת תודה. עזור להם לשבת ולסיים עם ברכת לב. הציעו להם מים או מיץ לשתות ושוקולד או חתיכת פרי לאכול. אולי תרצו לשתף איך הייתה החוויה הזו עבורכם. איך היה לתת ו/או לקבל בצורה כזו?

שישה יתרונות של עיסוי ארוטי הם:

1) זה מעורר את החושים ומפעיל ריפוי של כל הגוף.

2) זה מאפשר לך לחקור את ההנאה בדרכים חדשות ויצירתיות.

3) הוא משתמש בקשר עין, נשימה מחוברת ומגע כדי לשפר את האינטימיות.

4) הוא יוצר חיבור מודע בין הנותן למקבל.

5) הוא משתמש בנשימה, צליל ותנועה כדי לעורר את האורגזמה של הגוף המלא.

6) זה ממיס את אשליה של הפרדה ומאפשר לאחדות להופיע.

Leave a Comment