6 יתרונות של עיסוי רולר לפנים

עיסוי הפנים בצורת גליל, אחד מחומרי טיפוח העור הפופולריים בתקופה האחרונה, נותן תוצאות יעילות בשימוש קבוע. הודות לעיסוי שנמרח לאחר הסרום או הקרם בו אתה משתמש על הפנים, תוכל להגביר את היעילות של מוצרי טיפוח העור ולהשיג מראה תוסס יותר עם זרימת דם מוגברת. להלן ההשפעות של גלילי פנים על הפנים שלך אם אתה משתמש בהם באופן קבוע;

1. גורם לעור שלך להיראות בהיר יותר

שימוש ברולר לפנים משפר את זרימת הדם לפנים, מה שהופך את העור לבהיר יותר. המחקר מדד את זרימת הדם בלחיים של אנשים. וזרימת דם מוגברת נצפתה לאחר 5 דקות בלבד של עיסוי רולר. עם זרימת דם מוגברת, העור שלך יראה בהיר יותר.

2. מפחית נפיחות

עיסוי פנים עם רולר יכול לעזור להקל על נפיחות בפנים. הודות לעיסוי זה, בעל השפעה מגרה במיוחד על העיגולים השחורים, ניתן להיראות בריא יותר ולהפחית את המתח הנגרם מנפיחות.

3. לנחם את העור שלך

גלילי פנים של ג’ייד יכולים לקרר את העור במגע. מצד שני, ירקן היא אחת מאבני החן הבודדות שנשארות קרירות כאשר מורחים אותן על העור ויכולות להרגיע אזורים רגישים בפנים.

4. יכול לעזור בניקוי סינוס

גודש בסינוסים מתרחש כאשר נוזל נכלא בסינוסים, מה שגורם להם להיסתם וכואבים. עיסוי הפנים באמצעות רולר מניע בעדינות את הלימפה ויכול להקל על מצב זה.

5. מגביר את היעילות של מוצרי טיפוח העור

עיסוי פנים הוא אסטרטגיית אנטי אייג’ינג יעילה, על פי מחקר, והוא יכול לשפר את ההשפעות של מוצרי היופי שלך. רולים לפנים עוזרים להפיץ מוצרי טיפוח באופן שווה על העור.

6. זה יכול לעצב את הפנים

הרולר יכול לעצב את הפנים שלך באופן זמני. הטיית הכלי למעלה בזווית ואז דחיפתו כלפי מטה ליד האוזן עוזרת לנקז נוזלים מהפנים. זה עוזר להפנות עודפי נוזלים לבלוטות הלימפה, מה שגורם לעור שלך להיראות מוצק יותר.

Leave a Comment