6 סיבות חשובות להשתמש בעיסוי פנים

כולם מכירים עיסויי פנים, אחד ממוצרי הטיפוח הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה! היתרונות של המכשירים האלה, שחיוניים לסלבריטאים המפורסמים בצעירותם וביופיים שלהם, כמו ויקטוריה בקהאם, הם אינספור! בנוסף, ישנן דרכים רבות ושונות להשתמש בעיסויי פנים. מוצרים אלו, שניתן להשתמש בהם לבד, עם מוצרי טיפוח או עם שמנים טבעיים, נחשבים לסוד לעור צעיר ובריא. מכשיר לעיסוי פנים שמושך כל כיס הוא מוצר אחד לטיפוח העור שכדאי לקנות בהקדם האפשרי. חקרנו עבורכם את המכשירים המסקרנים ביותר לעיסוי פנים בתקופה האחרונה. הנה 6 סיבות חשובות להוסיף מכשיר לעיסוי פנים לשגרת הטיפוח שלך…

למידע מפורט יותר על סוגי מכשירי עיסוי הפנים לחצו כאן!

1. זה עוזר לך לקבל עור בהיר יותר


שימוש בעיסוי פנים מגביר את זרימת הדם בפנים. בדרך זו, יהיה לך עור תוסס וזוהר יותר. מחקרים מראים שמחזור הדם בפנים עולה לאחר עיסוי פנים של 5 דקות. אם אתה מתלונן על מראה משעמם ומשעמם, אתה בהחלט צריך לנסות עיסויי פנים!

2. מפחית נפיחות


קח לכאן את אלו שמתלוננים על שקיות מתחת לעיניים! עיסויי פנים; זה לא רק מגביר את זרימת הדם אלא גם נלחם בנפיחות. באמצעות מכשיר לעיסוי, ניתן להיפטר מנפיחות הן מתחת לעיניים והן משאר הפנים. אתה יכול גם להשתמש בכלי עיסוי אלה לאחר שמירתם במקרר למשך זמן מה כדי להגביר את האפקט.

3. מרגיע את העור


כלי עיסוי פנים העשויים מאבנים טבעיות עוזרים להרגיע את העור. במיוחד אלה הירקן! אם אתה מתלונן על פריחה, אתה יכול למרוח כלי עיסוי ירקן על האזורים הבעייתיים לאחר שמירתם במקרר למשך זמן מה.

4. עוזר להירגע ולנקות את הסינוסים

מכשיר לעיסוי פנים
סינוסים צפופים; זה יכול לגרום למספר בעיות בריאותיות, מכאבי ראש ועד גודש באף. כמובן, אתה יכול להקל על הסינוסים שלך עם מכשירי עיסוי פנים! עם מכשירי עיסוי פנים, אתה יכול לעסות את אזור ה-T והמצח שלך ולעזור להרפיית את הסינוסים שלך.

5. מגביר את היעילות של מוצרי טיפוח העור שלך

מכשיר לעיסוי פנים
האם תרצה להגביר את היעילות של מוצרי טיפוח העור שלך שאתה מוציא עליהם מאות דולרים? קוסמטיקאיות רבות ממליצות למרוח מוצרי טיפוח עם מכשיר לעיסוי פנים. בדרך זו, קרמים, מסכות וסרום; הוא נספג הרבה יותר מהר ויעילה. בואו נגיד גם שלעיסויי פנים יש השפעות אנטי אייג’ינג!

6. מהדק את העור ומעצב את הפנים

מכשיר לעיסוי פנים
מחקרים מראים כי עיסויי פנים עוזרים להידוק העור. למעשה, אפילו שימוש נכון בכלים הללו, כלומר מלמעלה למטה, עוזר לעצב את הפנים. על ידי עיסוי הלחיים והצוואר עם הכלים הללו, תוכל להשיג פנים עם קווים דקים וחדים יותר.

למידע מפורט יותר על סוגי מכשירי עיסוי הפנים לחצו כאן!

מָקוֹר: 1

Leave a Comment