7 תרופות ביתיות מוזרות לסכיאטיקה

אם אתה סובל מסיאטיקה במשך זמן מה, אתה בוודאי יודע עד כמה כל הטיפולים המסורתיים יכולים להיות לא יעילים ויקרים. ביקורי כירופרקט ופיזיותרפיה אינם זולים, ואתה צריך להמשיך לחזור שוב ושוב. משככי כאבים לא באמת פותרים את הבעיה, אבל הרופא שלך ממשיך לתת לך אותם בכל מקרה.

אין ספק שחייבת להיות אלטרנטיבה טובה יותר. אם אתה בקצה השנינות שלך ואתה מוכן לחקור כמה טיפולים אלטרנטיביים לסכיאטיקה, בדוק את 7 התרופות הביתיות הלא שגרתיות האלה:

שקיות קרח – יש אנשים שלא בטוחים אם עליהם להשתמש בחום או בקרח לכאבי גב. תן לי להבהיר את זה אחת ולתמיד. בהתחלה, אתה רוצה להשתמש בקרח. קרח יפחית את הדלקת באזור הפגוע ויעזור להקהות ולהרפות את השרירים. בטח, אתה יכול להשתמש בחום, אבל לא בהתחלה. חום יגביר את הדלקת, אז תמיד השתמש קודם בקרח.

שום – אכילה מרובה של שום היא דרך מצוינת להילחם בדלקת. שום הוא תבלין חזק להפליא שלא רק מוסיף טעם, אלא יכול לעזור בכל מיני מצבים בריאותיים. למטרה שלך, עם זאת, זה עוזר להקל על הדלקת ולעזור לשפר את זרימת הדם על ידי הפחתת כולסטרול.

עיסוי חרדל – ערבוב שמן חרדל עם שום טחון יכול לייצר מרקחת שאותה תוכל לעסות לתוך העור שלך באזור הפגוע. למרות שמעולם לא ניסיתי את זה בעצמי, שמעתי שזה יכול לעזור להקהות את הכאב ולהרפות את השרירים.

לימון – מיץ לימון נהדר למניעת השקעת חומצת שתן ברקמות שלך. זה מצוין עבור סיאטיקה, מכיוון שכמות גדולה מדי של חומצת שתן עלולה לגרום להיווצרות משקעים דמויי גבישים בסחוס שלך שעלול לגרום לכאב רב. למרות שרמות גבוהות של חומצת שתן קשורות בדרך כלל עם גאוט ודלקת פרקים, אני בטוח שאתה יכול לראות כיצד הן עלולות לגרום גם לסכיאטיקה.

סמבוק – הומאופתים רבים השתמשו בסמבוק לטיפול בכאב. יש לו תכונות המאפשרות לו להרפות שרירים מתוחים ולעורר אותם. זה לא אמור להיות קשה למצוא תה סמבוק בחנות עם מבחר הגון.

שמן אגוז מוסקט – אגוז מוסקט הוא תרופה טבעית נוספת לסכיאטיקה. אגוז מוסקט שימש זמן רב כמשכך כאבים מכיוון שהוא יכול להקל על דלקת סביב רקמות רגישות ולהגביר את זרימת הדם לאזור זה. שמן אגוז מוסקט הוא הטוב ביותר כאשר מעסים אותו ישירות לאזור הרך.

חֲזֶרֶת – חזרת יכולה לשמש כדי לבטל את הרגישות לקולטני הכאב של הגוף שלך, כך שהכאב שאתה מרגיש מהסכיאטיקה יופחת. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תרצו לעסות את החזרת לאזור הפגוע ולהשאיר אותה שם לפחות שעה אחת לפני הניקוי.

לכן, אם לכאורה ניסיתם הכל כדי להיפטר מהסכיאטה שלכם, אבל אינכם מצליחים למצוא את ההקלה המתמשכת הזו, אולי הגיע הזמן שתתחילו להסתכל קצת מחוץ לשביל. הרפואה הטבעית הצליחה לעזור לאינספור אנשים ואולי שווה לנסות. הדבר היחיד שאתה צריך להפסיד הוא כאב הסיאטיקה שלך.

Leave a Comment