8 טיפים להפחתת צלוליט שכדאי לדעת!

אין ערובה שטיפולים לא פולשניים יפטרו לחלוטין מהצלוליט. עם זאת, אתה יכול להגדיל את הסיכוי שלך לשפר את מרקם העור וגמישותו על ידי שימוש בטיפים יעילים שיכולים לשבור את הצלוליט.

הנה כמה מהטיפים שהיית רוצה לדעת:

1. ניקוי רעלים מהעור שלך

להיפטר מצלוליט קשה בגלל הרעלים שחוסמים את השומנים המצטברים מתחת לשכבה התת עורית של העור שלך. לפני שהגוף שלך יכול למצות את השומנים, יש להסיר רעלים תחילה.

ניקוי רעלים מהעור שלך מבפנים ומבחוץ. שפשפו אבקת פחם פעיל על העור. על פי מחקרים, פחם פעיל יכול לאסוף רעלים וכימיקלים מזיקים במערכת שלך ולנקות אותם החוצה באמצעות זיעה.

2. שתו מי חמוציות

זוהי תערובת של מים ומיץ חמוציות לא ממותק. מומחים גילו שהוא באמת יכול לעזור בהפחתת הצלוליט בגלל תכונותיו המנקות רעלים. זה גם יכול למנוע יותר צלוליט להיווצר. טיפול זה יכול אפילו לשפר את תפקודי מערכת הלימפה כך שתוכל להפחית רעלים ופסולת בגופך.

3. עסו את האזורים הפגועים בדרמיס עם שמן אתרי. נסה להשתמש בשמן ורדים מכיוון שזה יכול לעזור לשפר את גמישות העור. זה אפילו יכול לגרום לדרמיס שלך להיראות עדין וצעיר יותר. עיסוי בתנועה סיבובית כדי לעורר זרימת דם טובה.

4. השתמשו בשטחי קפה

לאחר בישול הקפה שלך בבוקר, קבל את שאריות הקפה ועסה אותו על האזורים הפגועים של הדרמיס שלך. קפה מקדם זרימת דם טובה יותר. זה גם מנקה עודפי נוזלים שגורמים לדרמיס שלך להיראות נפוח ונפוח.

5. תאמן את אזורי המפתח בגופך

נסה תרגילי חיטוב במיוחד באזורי המפתח בגופך. פילאטיס היא תוכנית אימון טובה מכיוון שהיא מאפשרת לך לכוון לעור ורפוי. פעילות גופנית גם מקלה על הזעה. תהליך זה מבטל את הרעלים הנמצאים בשכבה התת עורית של הדרמיס שלך.

6. למרוח קרם לחות מדי יום

השתמש בקרם לחות נגד צלוליט מיד לאחר הרחצה. ודא שהמוצר שבו אתה משתמש מכיל מרכיבים טבעיים יעילים שיכולים באמת להקל על הפיכת שומנים לאנרגיה.

7. צחצחו את עורכם באמצעות מברשת שיער משוט רך עם זיפים

שיטה זו יכולה לעורר את זרימת הדם. זה גם פותח את הנקבוביות של הדרמיס שלך כדי לשחרר רעלים ופסולת בתוך המערכת. לדברי מומחים סינים, שיטה זו יכולה לשפר את מרקם העור. אתה יכול לנסות להבריש את האזורים הפגועים של הדרמיס שלך לפחות 10 דקות מדי יום.

8. אכלו מזונות עשירים בסיבים

סיבים מפחיתים את שימור השמן והשומן במערכת שלך. פירות וירקות עשירים בסיבים ולכן עליכם להגביר את צריכת המזונות המזינים הללו.

Leave a Comment