8 טיפים לעיסוי חושני משביעי מצב רוח לזוגות נוצרים נשואים

“כמה יפות רגליך המסנדלות, הו בת נסיך! רגליך החינניות הן כמו תכשיטים, מעשה ידיו של אומן. הטבור שלך הוא גביע מעוגל שלעולם לא חסר יין מעורבב. המותניים שלך הם תלולית חיטה מוקפת בחבצלות. שדייך. הם כשני פרונים, תאומי צבי. צווארך כמגדל שנהב. עיניך בריכות חשבון ליד שער בת רביים. אפך כמגדל לבנון המביט אל דמשק.” (שיר השירים ז, א-ד)

החקירה החושית של בן/בת הזוג שלך היא שמחה לא-מתגלית לעתים קרובות עבור זוגות נוצרים נשואים. קטע זה ב”שיר השירים” לא משאיר מעט לדמיון והוא דוגמה מובהקת לכוונתו של אלוהים לזוגות נוצרים נשואים להיות חופשיים לחקור זה את זה בגלוי וללא בושה. מרגליה ועד מותניה ומהשדיים לעיניים, אהובה מכבד את גופה חתיכה בכל פעם. עיסוי חושני הוא המגע העמוק והמרגש של בן/בת הזוג שיביא לפתיחות חדשה במערכות היחסים האינטימיות שלכם. להנאה מרבית, הגדר את מצב הרוח לעיסוי החושני שלך יחד עם הטיפים האלה ליצירת מצב רוח.

  1. לנעול ולפרוק. נעל את הדלת ונתק את הטלפון מהחשמל. ודא שההפרעות בוטלו. נקה את הבית מהילדים או תמצא סוף שבוע ביחד.
  2. תחשוב שעות ולא דקות. אל תמהר. צור מקום עם מספיק זמן כדי להתענג לחלוטין זה על זה
  3. נרות עושים את זה חם יותר. האיר את החדר בסדרה של מספר נרות. סוג זה של אור משרה רגיעה. אם אתה יכול, השתמש בנרות ריחניים לבנדר או פצ’ולי כדי להעמיק עוד יותר את מצב הרוח.
  4. הרחיק את השחקן. בעוד שמוזיקה עשויה לעורר תגובות מסוימות, נסו ליצור אווירה שקטה לחלוטין. השקט יכוון אתכם למילים ולמצבי הרוח של זה.
  5. טמפרטורות בשנות ה-80. שמור על החדר חם. אתה רוצה להיות מסוגל להיות עירום לגמרי ללא סיכוי לצמרמורת. סדין סאטן בהיר עשוי לעזור להתאים.
  6. תוריד את הצינה. ודא שהידיים שלך נעימות וחמות. שפשפו אותם יחדיו במרץ או חממו את ליבת הגוף שלכם על ידי מקלחת יחד. שתי השיטות יבטיחו שבן זוגך אכן יעשה קפיצה מעופפת כאשר תניח עליהם ידיים לראשונה.
  7. הניקיון הוא לצד יראת השם. למרות שאין צורך, ניתן להוריד עכבות כאשר אתה יודע שאתה נקי לחלוטין ואינך מודע לעצמך לאן בן או בת הזוג שלך עלולים להגיע.
  8. האף יודע. ארומה היא דבר עוצמתי, במיוחד כאשר בוחרים אותה נכון. ורד, מושק, יסמין, לבנדר ופצ’ולי הם כולם בחירה מצוינת להבהרת החוש הזה. השתמש בשמן עיסוי ריחני לא רק בשביל הארומה אלא כדי לשמן את הידיים שלך לעיסוי.

לאורך כל התהליך, הישאר מעודכן לכל אחד. דבר. תעשה חיים. הקשיבו לתגובות שלהם ותנו להם להדריך אתכם. הרעיון הוא לשמור בעדינות על קשר מתמיד עם בן/בת הזוג שלך בזמן שאתה עובר לאזורים שונים בגוף שלהם. ללוש בעדינות ולגלגל את השרירים בכל אזור, בעוצמה שונה. לכו לאט ותהנו מהזמן שלכם ביחד. עיסוי חושני הוא מתנה שתוכלו לתת אחד לשני כזוג נשוי נוצרי. זוהי מתנה שתעמיק את התקשורת שלכם אחד עם השני, את האינטימיות הפיזית שלכם ואת הרגישות שלכם זה לצרכים של זה.

Leave a Comment