Amega EGA – שמני העיסוי הטובים ביותר – כל מוצרי טיפוח העור הטבעיים

השימוש בשמני העיסוי הטובים ביותר של EGA ב-5 נקודות האפס הללו וכל מוצרי טיפוח העור הטבעיים של Amega Global, בהחלט יעורר כמה “סוף טוב”. אלה לא רק שלל שמני העיסוי ומוצרי טיפוח העור הרגילים שלך, אלה מושרים באנרגיה אפסית באמצעות טכנולוגיית AMized Fusion של Amega Global. אלו הם ליין של כל מוצרי טיפוח העור הטבעיים שהם הראשונים מסוגם.

בשום מקום אחר לא ניתן למצוא שמנים המושרים באנרגיה של נקודת אפס. מוצרים אלה גורמים לאנשים לטעון שהשימוש בשמני העיסוי הטבעיים הללו יוצרים גל אנרגטי חדש באבולוציה של טיפוח העור וטיפול העור. מעסים ומעסים מגלים שלשימוש בשמנים טיפוליים אלו יש לא רק יתרונות מתמשכים עבור לקוחותיהם, אלא שהם מאפשרים לידיים שלהם להפיק ולספוג את כל היתרונות האנרגטיים של 5 נקודת האפס מהשימוש ב-5 שמני העיסוי של EGA. התוצאה היא ידיים שאינן כמעט עייפות כמו פעם לפני ‘לבישת’ שמני אנרגיה אפס.

מה הם?

EGA InFlame

EGA מרידיאן טבעי

EGA שלווה

EGA Slender

EGA בנוח

מהו טיפול עיסוי?

עיסוי הוא אחת מצורות הטיפול הוותיקות והפשוטות ביותר, והיא מערכת של ליטוף, לישה ולחיצה על אזורים שונים בגוף כדי להקל על הכאב, להרפות, לעורר ולחיטוב את הגוף. לכל התרבויות יש גרסאות ושיטות עבודה משלהן עם רקמות הגוף – מלומי לומי דרך צ’יגונג ועד שוודית ושיאצו. למידע נוסף על טיפול בעיסוי, הייתי ממליץ לבדוק את הבלוג של המכון הלאומי ההוליסטי: בלוג עיסוי NIH. השימוש בשמנים אתריים בעיסוי הוא דרך למקסם את כוח הריפוי של העיסוי עצמו. בשילוב עם שמנים אתריים, לעיסוי יכול להיות אפקט מרגיע או ממריץ עוצמתי, בהתאם לשמן הנבחר. שמני עיסוי מאפשרים לך לפנק את עצמך באחד מהטיפולים הוותיקים והיעילים ביותר לרווחתך. לשמני עיסוי יש את הכוח לשנות את הרגשות שלנו ולגרום לגוף שלנו להרגיש טוב. שמני העיסוי EGA של Amega Global משופרים על ידי טכנולוגיית AMized Fusion שלהם. שמני עיסוי אלו הם טיפוליים שכן הם משלבים את התכונות הטיפוליות הטבעיות של השמנים האתריים ואת כוח הריפוי של טיפול בעיסוי. היא מעניקה שיטה נעימה של בהירות פיזית, רגשית ומנטלית, הרפיה וחוויה כוללת של התחדשות.

פרטי מוצר שמן עיסוי EGA

כל 5 שמני העיסוי של EGA הם לא רק צמחים בוטניים מלאים (על בסיס צמחי), אלא הם גם מופעלים עם AFT (טכנולוגיית Amized Fusion).

רזה: גוון ומתהדק. מסייע בסילוק רעלים. מסייע בהחלקה וחיטוב של גמישות העור ומוצקותו. בעל מרכיבים טבעיים יעילים במיוחד. מביא עונג ורגיעה מוחלטת לגופך. מכיל שמן לימון, שמן רוזמרין ושמן לבנדר. המחיר לצרכן הוא 53 דולר לבקבוק של 100 מ”ל.

InFlame: משמש כגישה הוליסטית לשרירים כואבים כרוניים או עייפות. משפר את מצב הרוח וממריץ פעילות נפשית. במיוחד לצרכים מיוחדים שהם חושניים ומקסימים. מכיל רוזמרין, גרניום ושקדים. 53 דולר לבקבוק של 100 מ”ל.

בנוחות: ניתן להשתמש בו כדי להרגיש טוב יותר כאשר אנדורפינים משתחררים מהגוף. At Ease נכנס לגוף דרך חוש הריח וממריץ אזורים במוח. יכול לשמש כשמן עיסוי הרפיה. מכיל שמן אקליפטוס, שמן מנטה ושמן זית. 53 דולר עבור 100 מ”ל.

מרידיאן טבעי: מעורבב רק עם השמנים והניחוחות הטבעיים המשובחים ביותר. מעשיר את העור שלך. מסייע בהפגת מתחים וחוויה עמוקה יותר של בריאות. מאזן רבות ממערכות הגוף ומספק יתרונות משופרים לרווחה מלאה. מכיל שמן חוחובה, שמן אבוקדו וויטמין E. 53 דולר ל-100 מ”ל.

שלווה: שמן עיסוי זה תומך בקליפת יותרת הכליה, מסייע באיזון המערכת ההורמונלית ומשפר את מערכת הלימפה. זה עשוי לשמש גם כדי לעזור לקדם ייצור מאוזן של חלב בעור. מכיל שמן לבנדר, שמן חוחובה ושמן גרניום. 53 דולר עבור 100 מ”ל.

למה להשתמש בשמני עיסוי?

1) החלקת שמנים אלו על הגוף תאפשר ללבוש את טכנולוגיית האנרגיה של AFT נקודת אפס כל עוד השמן נשאר על העור.

2) נמרץ ורגוע בו זמנית.

3) שמני עיסוי אלו ירגיעו מתח נפשי ופיזי ויביאו לתחושת התחדשות.

לאורך ההיסטוריה האנושית אנו ממציאים כל הזמן שימושים חדשים באלמנטים הטבעיים של כדור הארץ, במיוחד בכל הנוגע ליכולת המולדת של הטבע לרפא, להזין ולייפות את הגוף והעור. ברומא העתיקה השתמשו בשמן לניקוי הגוף במקום בסבון. אנו משתמשים בו במזונות ובתזונה שלנו ואנחנו תמיד נרגשים לגלות שימושים חדשים או יתרונות בריאותיים חדשים של שמן פשתן, שמן זית, שמן מנטה, שמן זרעי דלעת, שמן דגים וכו’. הקו החדש הזה בשמן עיסוי וכל העור הטבעי מוצרי טיפוח מבית Amega Global משלבים את הטוב משני העולמות של רפואה אנרגטית ותרופות בוטניות טבעיות.

Leave a Comment